about us


 


PL

MANY RHIZOMES (est.2021) łączy sztukę współczesną z projektowaniem mody, tworząc unikatowe, wartościowe przedmioty o kapitale intelektualnym do codziennego użytku. Inspiracją dla marki są pierwsze, prymitywne części garderoby jak balaklawy, okrycia, koszyki czy fartuchy. Są one współcześnie zdekonstruowane z możliwością dostosowania do własnych potrzeb. MANY RHIZOMES to postminimalistyczny styl, który cechuje prostota, spójna, neutralna paleta barw, inkluzywność, brak podziału na płeć i ponadczasowość. Rozpoznawalnym elementem marki są nieidealne wykończenia, surowe szwy i nonszalandzkie kroje oversized. Wszystko tworzone jest w poszanowaniu dla naturalnych materiałów.

Palexture (est. 2020) tworzy oddział odpowiedzialny za sekcję ubrań i akcesoriów mindfulness wspierających ruch slow living. Obie marki współpracują razem i tworzą nieprzerwane kolaboracje.

Wszystkie przedmioty projektowane i tworzone ręcznie od początku do końca przez dwoje twórców przy użyciu wysokiej jakości materiałów.
STOCKISTS

Slow Glow e-commerce
FYSIKA, Japan
Object Concept Store, Czech Republic
Słońce Concept Store, Poland
ROOI, Poland
Anna Ławska studio, Poland

INCOMING EVENTS

2-3.12 many rhizomes x palexture pop-up store in Anna Ławska studio, Poznan, Poland

19-20.12 many rhizomes x palexture pop-up store in Noho, Poznan, Poland