about us


 


PL

MANY RHIZOMES (est.2021) łączy sztukę współczesną z projektowaniem mody, tworząc unikatowe, wartościowe przedmioty o kapitale intelektualnym do codziennego użytku. Inspiracją dla marki są pierwsze, prymitywne części garderoby jak balaklawy, okrycia, koszyki czy fartuchy. Są one współcześnie zdekonstruowane z możliwością dostosowania do własnych potrzeb. MANY RHIZOMES to postminimalistyczny styl, który cechuje prostota, spójna, neutralna paleta barw, inkluzywność, brak podziału na płeć i ponadczasowość. Rozpoznawalnym elementem marki są nieidealne wykończenia, surowe szwy i nonszalandzkie kroje oversized. Wszystko tworzone jest w poszanowaniu dla naturalnych materiałów.

Palexture (est. 2020) tworzy oddział odpowiedzialny za sekcję ubrań i akcesoriów mindfulness wspierających ruch slow living. Obie marki współpracują razem i tworzą nieprzerwane kolaboracje.

Wszystkie przedmioty projektowane i tworzone ręcznie od początku do końca przez dwoje twórców przy użyciu wysokiej jakości materiałów.
STOCKISTS

FYSIKA, Japan
Object Concept Store, Czech Republic
Słońce Concept Store, Poland
ROOI, Poland
Anna Ławska studio, Poland
Blask Store, Poland 
Vestige Shop, USA
Mein Liebilings, Germany/South KoreaUPCOMING EVENTS